URODZINY Z ROBOTYKĄ DLA DZIECI 7-12 LAT

Zaplanuj niezapomniane urodziny dla swojego dziecka z naszą imprezą z LEGO robotyką! To doskonała okazja do uczczenia specjalnego dnia w sposób ekscytujący!

Chcesz zorganizować swojemu dziecku fantastyczne, kreatywne urodziny? Świetnie trafiłeś! U nas dobra zabawa w twórczej atmosferze gwarantowana! Przeczytaj poniższe informacje, wybierz temat i zadzwoń do nas, żeby zamówić termin imprezy :)
Urodziny odbywają się w naszej Pracowni Kreatywności i Technologii w Klubie Kiepury w Sosnowcu, ul. Będzińska 65. Świetny dojazd do naszej siedziby sprawia, ze urodziny u nas to dobry wybór dla mieszkańców pobliskich miast: Katowic, Sosnowca, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi. Podczas URODZIN w naszej pracowni przebywa tylko Twoje dziecko i jego goście- w tym czasie nie odbywają się żadne inne warsztaty!

Jeśli chcesz - możemy z urodzinami z robotyką przyjechać do Twojego domu lub wynajętego przez Ciebie lokalu- zadzwoń, aby ustalić szczegóły!

  • czas trwania urodzin: 120 min (przykładowy rozkład czasowy przyjęcia: przywitanie gości, budowa i programowanie oraz rozbudowa robotów (60 min), przerwa na tort (10 min), gry, zabawy i konkurencje robotów (50 min). Ramy czasowe poszczególnych części dostosowujemy do wieku i możliwości uczestników.)
  • urodziny przeznaczone dla dzieci w wieku 7-12 lat

  • różne tematy przewodnie imprezy do wyboru, zgodnie z zainteresowaniami jubilata

  • budowa i programowanie robotów z klocków LEGO® WeDo 2.0- dostarczamy 1 zestaw klocków oraz 1 tablet na dwójkę dzieci (dzieci w wieku 11-12 lat budują i programują roboty LEGO® Mindstorms EV3)

  • gry i zabawy w oparciu o klocki LEGO® oraz roboty MIND 

  • zaproszenia dla gości do samodzielnego wydruku przez rodziców (lub do odbioru w naszej siedzibie)


Przykładowe tematy URODZIN Z ROBOTYKĄ- WYBIERZ TO, CO INTERESUJE TWOJE DZIECKO!

ŚWIAT DINOZAURÓW (od 7 lat)

Interesują cię DINOZAURY? Zostań badaczem tych prehistorycznych stworzeń! Zbuduj poruszającego się dinozaura z klocków LEGO i spróbuj go wytresować :)

ARTYSTYCZNE SPINERY (od 7 lat)

Czy robotyka może mieć coś wspólnego ze sztuką? Przekonaj się sam :) Zbudujesz robota, który pomoże ci stworzyć artystyczne talerzyki na twoje przyjęcie. Papier, pisaki i robot- to recepta na udaną zabawę!

KOSMICZNA MISJA (od 7 lat)

Chcesz poznać odległe galaktyki? A może zwiedzić planety naszego układu? Zbuduj wahadłowiec albo łazik marsjański i eksploruj kosmos!

WALKI ROBOTÓW (od 7 lat)

Czy może być coś bardziej ekscytującego niż walczące roboty? Twoim zadaniem będzie pokonać przeciwnika- opracuj taktykę, rozbudowuj swojego robota i pokonaj swojego przeciwnika w prawdziwej walce na ringu!

WIELKI WYŚCIG (od 7 lat)

Twoją pasją są samochody? Uwielbiasz wyścigi, jesteś fanem Formuły 1? Wspaniale! Zbuduj swoją wyścigówkę i w jak najkrótszym czasie pokonaj tor wyścigowy :D


CENNIK URODZIN 2024

Minimalna ilość uczestników na urodzinach: 8 osób, maksymalnie 16 osób. Koszt:  80 zł/ za osobę. W cenie urodzin :
- zaproszenia na urodziny

- 2 godzinne urodziny z robotyką, prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora (od 12-16 osób dwóch instruktorów)

- poczęstunek (woda mineralna, soki owocowe, popcorn/chrupki, żelki, owoce (banany, jabłka lub mandarynki), paluszki, gumy mamba oraz ciasteczka owsiane/ zbożowe)

Cena nie zawiera TORTU- do zamówienia we własnym zakresie


Dodatkowo płatne:
- mała salka dla rodziców z nielimitowaną woda mineralną, kawą i herbatą (60 zł)
- piniata ze słodyczami (100 zł)
- tatuaże brokatowe (10 zł/ osobę)


W przypadku zamówienia urodzin we własnym domu koszt to 65 zł/ za osobę (bez poczęstunku) + koszty dojazdu.

Urodziny organizujemy w piątki w godz. 17-19 oraz w soboty : 11-13, 14-16 , 17-19. Możliwe niewielki zmiany w proponowanych godzinach. W wakacje możemy zorganizować urodziny także w inne dni- w zależności od dostępności instruktorów.

Impreza z LEGO robotyką to świetny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi,
rozwijając jednocześnie umiejętności. Zarezerwuj urodziny z LEGO robotyką już teraz
i zapewnij swojemu dziecku niezapomniany prezent na jego szczególny dzień!