LETNIE WARSZTATY Z ROBOTYKI

Robotyka w wakacje? Czemu by nie? Jeśli Twoje dziecko spędza jakiś czas w mieście, to nasza propozycja może być ciekawym urozmaiceniem jego planu dnia. Podczas warsztatów dzieci zbudują roboty z klocków LEGO, a następnie zaprogramują je, aby wykonywały określone zadania. Poza tym nie zabraknie rozwiązywania zagadek, szyfrów, gier logicznych, odwiedzą nas także inne programowalne roboty :) Zapraszamy zarówno dzieci, które uczęszczają na robotykę w trakcie roku szkolnego, jak i te, które jeszcze nie zetknęły się z tą formą edukacji przez zabawę ! 

  •   DLA KOGO ?        Dzieci 6-9 lat (grupy WeDo) oraz 10-12 lat (grupy Mindstorms)
  •   CZAS TRWANIA:  5 dni warsztatów. Każdego dnia 100 minut zajęć- szczegóły w harmonogramie poniżej.
  •   KOSZT                180 zł/ za dziecko za 5 dni warsztatów. Drugie oraz trzecie dziecko 140 zł/ za 5 dni warsztatów.
  •   GDZIE ?              Sosnowiec Miejski Klub Kiepury, ul.Będzińska 65. Doskonały dojazd z Katowic, Dąbrowy, Będzina i okolic!
  •   TEMATY:             KOSMICZNA MISJA, ŚWIAT DINOZAURÓW, WOJSKOWE POJAZDY
  •  ZGŁOSZENIA:       przez formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj: https://forms.gle/8TUsGSTELXYkiLPB6 

 

TEMATY WARSZTATÓW WAKACYJNYCH 2019

   KOSMICZNA MISJA (6-12 LAT)   

Uwielbiasz Gwiezdne Wojny? A może marzysz, żeby pracować w NASA? Kto wie, może będziesz pierwszym człowiekiem na Marsie? Na razie sprawdź swoje siły w naszej KOSMICZNEJ MISJI! Buduj statki kosmiczne, bierz udział w kosmicznych bataliach i nie pozwól wrogim przybyszom opanować Twoją planetę! 
Jeśli masz 6-9 lat zaproponujemy Ci budowanie z zestawów LEGO WeDo 2.0, natomiast jeśli masz 10-12 lat będziesz pracować na zestawie LEGO Mindstorms EV3.

Termin: 29.06-3.07.2020 grupa poranna: 10.00-11.40, grupa popołudniowa: 16.20- 18.00

  ŚWIAT DINOZAURÓW (6-9 LAT)  

Przenieś się razem z nami do świata przed Epoką Lodowcową! Jeśli interesujesz się dinozaurami, to te warsztaty będą strzałem w 10 ! Jakiego stwora można zbudować z LEGO- tyranozaura, kentrozaura, a może diplodoka? Buduj codziennie innego dinozaura oraz programuj go, aby chodził, ruszał głową, a może pożerał swoich wrogów!
Warsztaty proponujemy dla dzieci w wieku 6-9 lat, gdyż pracujemy tutaj głownie na zestawach LEGO WeDo 2.0. Oczywiście starsi, zainteresowani tematyką, również mogą wziąć udział w warsztatach.
Termin: 6-10.07.2020, godz.16.20-18.00


  WOJSKOWE POJAZDY (6-12 LAT)  

Lubisz obserwować pokazy i przejazdy maszyn wojskowych? A może śledzisz losy asów lotnictwa z I czy II wojny światowej? Jeśli czołgi i pojazdy opancerzone nie mają przed Tobą tajemnic, to świetnie! Sprawdź swoje umiejętności taktyczne, rozstawiając czołgi w bitwie pancernej, buduj latające maszyny wojskowe- tym razem będzie to myśliwiec, a może bombowiec lub śmigłowiec? 
Jeśli masz 6-9 lat zaproponujemy Ci budowanie z zestawów LEGO WeDo 2.0, natomiast jeśli masz 10-12 lat będziesz pracować na zestawie LEGO Mindstorms EV3.

Termin: 13-17.07.2020 godz.16.20-18.00