LEGO ® MATEMATYKA 5-6 lat oraz 7-8 lat
Matematyka nie należała do Twoich ulubionych przedmiotów? A może wręcz przeciwnie- uwielbiałaś popołudniami rozwiązywać zadania? Niezależnie od tego na pewno zdajesz sobie sprawę, że umiejętności matematyczne przydają się nam w życiu każdego dnia. Twoje dziecko przez specjalnie opracowane zadania i zabawy z klockami LEGO® pokocha matmę!
Nasze zajęcia pomagają dzieciom zrozumieć matematykę i bawić się nią! Uczymy przez eksperymentowanie, tworzenie problemów i odkrywanie różnych rozwiązań. Dzieci wzmacniają swoje umiejętności w zakresie arytmetyki, geometrii i wyobraźni przestrzennej, a przy tym świetnie się bawią!
➡️ dla kogo? Mamy grupy dla dzieci 5-6 lat (zerówka) oraz 7-8 lat (klasa 1)
➡️ kiedy? Raz w tygodniu, zajęcia trwają 45 min
➡️ gdzie? W naszej siedzibie w Klubie Kiepury w Sosnowcu, ul. Będzińska 65
➡️ Koszt: 35 zł/ pojedyncze zajęcia
➡️ Kurs całoroczny składa się z 32 zajęć, koszt 1120 zł.
➡️ Maksymalna ilość dzieci w grupie: 6
➡️ Narzędzia wykorzystywane do zajęć to przede wszystkim zestawy LEGO® Education, a także gry i łamigłówki matematyczne
LEKCJE INDYWIDUALNE (KOREPETYCJE) Z MATEMATYKI. SZKOŁA PODSTAWOWA
Jeśli Twoje dziecko potrzebuje indywidualnego prowadzenia podczas nauczania matematyki, zapraszamy na korepetycje, w zakresie szkoły podstawowej. Podczas zajęć zadbamy o gruntowne zrozumienie przerabianych tematów, solidny trening matematyczny, jak również wychwytywanie ewentualnych braków i uzupełnianie wiedzy.
Do urozmaicenia zajęć używamy zestawów klocków LEGO Education More to Math, gier i łamigłówek matematycznych, a także naszych autorskich pomocy dydaktycznych.
➡️ dla kogo? Dzieci z klas 1-8 (zajęcia indywidualne lub w parach)
➡️ kiedy? Raz w tygodniu, zajęcia trwają 45 min dla klas 1-3 oraz 60 min dla klas 4-8 (w razie potrzeby zajęcia mogą być dłuższe- do ustalenia indywidualnie)
➡️ gdzie? W naszej siedzibie w Klubie Kiepury w Sosnowcu, ul. Będzińska 65
➡️ Koszt: 60 zł/ za lekcję dla klas 1-3 (1os), 40zł/ za lekcję w grupie 2 osobowej
➡️ Koszt: 70 zł/ za lekcję dla klas 4-8 (1os), 50zł/ za lekcję w grupie 2 osobowej